Kwartalnik

Począwszy od 2006 roku wydajemy periodyk „Hospicjum to też Życie”, obecnie w postaci kwartalnika, dla wszystkich osób związanych z opieką paliatywną oraz hospicyjnymi ideami. Staramy się uczynić go pismem „do czytania” również dla ludzi spoza tego kręgu, dlatego obok tematyki stricte hospicyjnej publikujemy artykuły dotyczące zagadnień uniwersalnych.

Proponujemy kilka stałych działów, w których nasi autorzy przybliżają aktualności z życia hospicyjnego i dotyczące wolontariatu, przeprowadzają wywiady z ciekawymi ludźmi, piszą o psychologii w kontekście radzenia sobie z trudnościami, a także przedstawiają lektury warte przeczytania i dostępne w Księgarni Fundacji Hospicyjnej.

Nasz periodyk można bezpłatnie zaprenumerować, ponosząc jedynie koszty przesyłki. Aby pobrać arkusz zamówienia prenumeraty wraz z aktualnym cennikiem usługi pocztowej, kliknij tu.

Aby pobrać kwartalnik w wersji elektronicznej, po prostu kliknij na okładkę.

HTTZ-Kwartalnik-2014-2

Uśmiech Dziecka 2017