Jak co roku Fundacja Hospicyjna przygotowała dla Państwa propozycję charytatywnych kartek świątecznych, które sprawią radość adresatom, nadawcy, a także naszym podopiecznym. Wśród nich są nie tylko pacjenci gdańskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC, ale także dzieci osierocone, rodziny spodziewające się przyjścia na świat ciężko chorego dziecka, osoby opiekujące się chorymi bliskimi w domach, a także walczące z rakiem.

Kartki przygotowane przez wolontariuszy Fundacji oraz podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych, naprawdę spełnią wiele dobrych życzeń. Całkowity dochód  z ich sprzedaży wesprze naszą działalność, w ramach której pomagamy blisko 1000 osób rocznie.

W zestawie znajduje się kartka świąteczna w rozmiarze A6 z białą kopertą. Wewnątrz kartki możemy zamieścić indywidualną treść życzeń, logotyp firmy oraz inne znaki graficzne, zgodnie  z Państwa prośbą (szczegóły poniżej).

Warunki zamówienia kartki drukowanej:
- minimalny nakład - 50 szt.
- koszt 1 kartki  bez nadruku - 3,00 zł netto
- zamieszczenie życzeń i logo firmy – w zależności od koloru nadruku zgodnie z cennikiem
- koszt wysyłki kurierem: 10 zł netto, przy zamówieniu 200 i więcej kartek - gratis
- zamówienie można składać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENNIK DRUKU ŻYCZEŃ I LOGOTYPU FIRMY

* Do podanych cen należy doliczyć 23% Vat

Realizujemy również zamówienia na e-kartki na podstawie wzorów z kartek papierowych. Każda z kartek może zawierać spersonalizowane życzenia wraz z logo firmy.

Koszt przygotowania e-kartki: 1000 zł brutto

WZORY CHARYTATYWNYCH KARTEK ŚWIĄTECZNYCH