20 stycznia 2018 roku już po raz óśmy organizujemy  Charytatywny Balem z Sercem, na rzecz podopiecznych prowadzonego przez nas Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza. Cieszymy się ogromnie, że w tym roku patronat honorowy objęła nad nim Pani  Natashy Meli Daudey, ambasador Republiki Malty w Polsce. Hasło tegorocznego balu brzmi: Malta is more!

Hasło XIV kampanii społecznej Fundacji Hospicyjnej „Opiekun rodzinny – nie musi być sam” coraz głośniej pobrzmiewa w mediach społecznościowych, tradycyjnych, a także podczas spotkań najważniejszych instytucji zajmujących się prawami człowieka i sytuacją osób starszych w Polsce.

Wraz z początkiem grudnia wystartowaliśmy z świątecznymi akcjami charytatywnymi. 2 grudnia odbył się zarówno Bieg Mikołajów w Gdyni, a także coroczna akcja Gwiazdy Malują Gwiazdy w Galerii Bałtyckiej. A to dopiero początek! Wiadomo, do zrobienia jest bardzo dużo dobra.

Przekaż 1%, wersja online

Pobierz program