Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. zapadnie nam wszystkim w pamięć. Nie tylko dlatego, że był to piękny, słoneczny dzień, ale także z powodu fantastycznego wyniku wielkiej kwesty dla pomorskich hospicjów.

Jak każdego roku, przy okazji Pól Nadziei na Pomorzu, wręczyliśmy tytuły honorowego wolontariusza i filantropa Fundacji Hospicyjnej. Wśród nagrodzonych są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, młodsi i starsi, wszyscy z zapałem pomagający nam na każdym kroku. Bardzo Wam dziękujemy, za wszystko, co robicie dla nas i naszych podopiecznych.

A razem z nią zmagania TUMBOteamu i wszystkich tych, którzy nie tylko przez aktywność sportową, chcą pomóc dzieciom chorym i osieroconym.

Kampania, która trwała od 1 października 2017 r. do 28 lutego 2018 r., prowadzona była pod hasłem „Opiekun rodzinny – nie musi być sam”. Kontynuowaliśmy w niej poruszony podczas poprzedniej edycji temat sytuacji i potrzeb członków rodzin sprawujących w domach opiekę nad swoimi niesamodzielnymi bliskimi dorosłymi i dziećmi. Przypomnieliśmy, z jakimi obciążeniami wiąże się opieka nad osobą ciężko i nieuleczalnie chorą, jakie zmiany wprowadza w życiu opiekunów i jak bardzo potrzebne jest stworzenie systemowego wsparcia, funkcjonującego od początku choroby.

Uśmiech Dziecka 2018

Przekaż 1%, wersja online