To już w najbliższą sobotę, 27 lipca, rozpoczyna się Jarmark św. Dominika, tradycyjnie jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu wakacyjnego w Trójmieście. Weź udział w licznych atrakcjach, które z tej okazji przygotowała dla Ciebie Fundacja Hospicyjna i pomóż dzieciom osieroconym!

Fundacja Hospicyjna i Przyjaciele mają wielką przyjemność zaprosić wszystkich odwiedzających Jarmark Dominikański do swojego stoiska, przy ul. Grobla I, gdzie codziennie, od 27 lipca do 18 sierpnia, w godzinach 11.00 – 18.00, nasi pracownicy i wolontariusze będą czekać na Państwa z mnóstwem ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu.

Będziemy rozdawać niespodzianki, bawić i edukować. Każdy dzień tygodnia przyniesie inną atrakcję. Bawiąc się z nami i świetnie spędzając czas, możesz jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom. Wystarczy wrzucić dobrowolny, choćby symboliczny datek do puszki.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Sobota, 27 lipca
Zapraszamy na wspaniały chłodnik litewski i zupę gazpacho serwowaną przez restaurację Malinowy Ogród.

Niedziela, 28 lipca

Poniedziałek, 29 lipca
Tego dnia zaprezentujemy ofertę Księgarni Fundacji Hospicyjnej. Ponadto wszyscy chętni będą mogli zmierzyć sobie ciśnienie i wykonać badanie poziomu cukru we krwi, a w godzinach 11.00 – 15.00 dodatkowo skorzystać z porady dietetyczki.

Wtorek, 30 lipca
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej oraz możliwość otrzymania próbek kosmetyków i vouchera na zabiegi kosmetyczne od Instytutu Urody Abacosun.

Środa, 31 lipca
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej. Dla dzieci - malowanie buziek.

Czwartek, 1 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej oraz „Pączkujące Drzewko” od Auchan, czyli pyszne pączki z wieloma rodzajami nadzienia dla każdego.

Piątek, 2 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej oraz możliwość otrzymania próbek kosmetyków od firmy L’biotica. Ponadto zapraszamy na warsztaty filcowania i wykonywania biżuterii z materiału prowadzone przez Pracownię Projektowo–Artystyczną „Zaczarowane Wnętrze”.

Sobota, 3 sierpnia
Restauracja Malinowy Ogród będzie serwować racuszki i lemoniadę.

Niedziela, 4 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej. Pokaz makijażu prowadzony przez konsultantki drogerii Superpharm oraz możliwość otrzymania próbek kosmetyków.

Poniedziałek, 5 sierpnia
Dzień poświęcony Akademii Walki z Rakiem. Będziemy rozmawiać o profilaktyce i o radzeniu sobie z chorobą. Przedstawiciele Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku opowiedzą, jak zostać dawcą szpiku kostnego. Będzie można również zmierzyć sobie ciśnienie i wykonać badanie poziomu cukru we krwi.

Wtorek, 6 sierpnia
Możliwość otrzymania próbek kosmetyków oraz vouchera na zabiegi kosmetyczne od Instytutu Urody Abacosun.

Środa, 7 sierpnia
Zapraszamy serdecznie na Targ Węglowy, gdzie zaparkował wyjątkowy pojazd: stanowisko popularnej sieci barów Bioway. W zamian za datek do puszki, będzie tu można spróbować firmowych przysmaków.

Czwartek, 8 sierpnia

Piątek, 9 sierpnia
Firma L’biotica będzie rozdawać próbki swoich kosmetyków. Ponadto zapraszamy na warsztaty z filcowania i wykonywania biżuterii z materiału prowadzone przez Pracownię Projektowo–Artystyczną „Zaczarowane Wnętrze”.

Sobota, 10 sierpnia
Restauracja Malinowy Ogród zaprosi na pyszne zupy: chłodnik litewski i gazpacho.

Niedziela, 11 sierpnia

Poniedziałek, 12 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej. Pracownicy Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku opowiedzą, jak zostać dawcą szpiku kostnego. Będzie można również zmierzyć sobie ciśnienie i wykonać badanie poziomu cukru we krwi. Przewidziano także atrakcje dla najmłodszych – przedstawiciele Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży EduPark poprowadzą pokazy doświadczeń z ciekłym azotem.

Wtorek, 13 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej oraz możliwość otrzymania próbek kosmetyków oraz vouchera na zabiegi kosmetyczne od Instytutu Urody Abacosun.

Środa, 14 sierpnia
Prezentacja oferty Księgarni Fundacji Hospicyjnej, a dla dzieci - malowanie buziek.

Czwartek, 15 sierpnia
Dzień edukacyjny poświęcony Akademii Walki Z Rakiem, a także warsztaty z filcowania prowadzone przez Pracownię Projektowo–Artystyczną „Zaczarowane Wnętrze”.

Piątek, 16 sierpnia
Warsztaty dla najmłodszych prowadzone przez pracowników Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży EduPark. A dla rodziców – prezentacja firmy kosmetycznej L’biotica i możliwość otrzymania próbek preparatów pielęgnacyjnych.

Sobota, 17 sierpnia
Pyszne zupy: chłodnik litewski i gazpacho od restauracji Malinowy Ogród.

Niedziela, 18 sierpnia
Pokaz makijażu i rozdawanie próbek kosmetyków przez konsultantki drogerii Superpharm.
Ostatni dzień Jarmarku.

Fundacja Hospicyjna i zaprzyjaźnione firmy serdecznie zapraszają! Cały dochód zebrany podczas imprezy zostanie przekazany na rzecz dzieci, które straciły bliską osobę pod opieką hospicjum.

DO ZOBACZENIA PODCZAS JARMARKU!