Kim są najwięksi wojownicy? Kto ma najwięcej supermocy, zachwyca nas najbardziej swoim uporem, pokładami miłości i uśmiechu, mimo bólu i cierpnienia? Nasi podopieczni i ich opiekunowie.

W minioną sobotę spotkaliśmy się z nimi w Domu Hospicyjnym przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku, podczas tradycyjnego balu karnawałowego. Tematem balu były "Gwiezdne Wojny", ale tego dnia spotkaliśmy bohaterów wielu bajek. Nikomu tutaj nie brak wyobraźni, a chęć do przebierania się w rozmaite stroje nie maleje. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się spędzić kilka godzin dobrze bawiąc się i zyskując wspomnienia na lata!

Dziękujemy wszystkim za obecność i zabawę! Dziękujemy za pomoc firmie TopQ i Pesca Fresca Manhattan za zdrowie owoce, a także tancerzom Always On Flava za fantastyczny występ. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom, którzy jak zwykle zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia.

Niech moc będzie z Wami!

Przekaż 1%, wersja online