W środę 27 listopada br., w sopockim Hotelu Haffner, odbyło się spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, na które zaproszone zostały przedstawicielki Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC oraz wspierającej je od lat Fundacji Hospicyjnej. Instytucje reprezentowały wicedyrektor Hospicjum Bogna Kozłowska oraz dyrektor wykonawczy Fundacji Jolanta Leśniewska.

Spotkanie miało szczególny charakter, bo też i szczególny był jego Gość specjalny, znakomita aktorka Katarzyna Figura, która podpytywana przez dziennikarkę z Radia Gdańsk Beatę Szewczyk, dzieliła się swoimi opowieściami z życia gwiazdy sceny i filmu. W ramach imprez organizowanych przez Stowarzyszenie była to już czwarta tego typu okazja kontaktu z  osobą, której życie zawodowe, będące jednocześnie życiową pasją, może być inspiracją dla innych.

Jeszcze przed rozmową z Gwiazdą panie Bogna Kozłowska i Jolanta Leśniewska zaprezentowały pokrótce pracę Hospicjum, jego potrzeby oraz charakter działalności Fundacji Hospicyjnej. Podczas wydarzenia udało im się zebrać wśród obecnych około stu pań kwotę 2086, 50 gr, która przeznaczona została na czujniki do pulsoksymetrów oraz zakup opon zimowych do hospicyjnego samochodu. Biznes ma serce! Dziękujemy!    

Przekaż darowiznę online

kwota:

Przekaż 1%

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Fundacja Hospicyjna

Konto
72 1540 1098 2001 5562 4727 0001
KRS 0000 201 002

Zamów kartkę!

Konkurs

Rocznik

Księgarnia